BLOG

Felçli Köpek Tedavisi

Felçli Köpek Tedavisi

Felçli olan köpekler için geliştirilen tedavi ve uygulama alternatifleri, birçok köpeğin yaşama tekrardan dönebilmesine olanak tanımıştır. Böyle bir olanağın tarafımızca sunulması, minik dostlarımızı ve sahiplerini mutlu etmektedir. Felçli köpek tedavisi yüksek derecede olumlu etki sunan uygulamalarla desteklenmektedir. Bu uygulamalar sıcak soğuk, elektrik akımı, masaj, egzersiz gibi alternatiflerle ayrılmaktadır. Bu tarz alternatiflerin bünyemizde bulunması ve köpeklerin vücuduna uygulanması, kısa süre içerisinde iyileşebilmeye sebebiyet verecektir. Tüm bunların yanı sıra sunduğumuz hizmetler, her zaman takdire şayan olarak görülmüştür.  Köpekler için geliştirdiğimiz egzersizler ve sunduğumuz yöntemler, daha iyi bir şekilde iyileşmelerine aynı zamanda felç olan bölgeyi hareket edebilmelerine sebebiyet verecektir. Tüm bunların yanı sıra en çok tercih edilen kliniklerden biri olduğumuzu da dile getirmemizde sakınca yoktur.

Köpeklerin felç olan bölgesini iyileştirmek ve aktif olarak kullanılabilmesini sağlamak, bizim görevimizdir. Felçli köpek tedavisi ile bunu mümkün hale getirdik. Bu sayede birçok minik dostumuz, yaptığımız tedaviler ve uygulamalar ile tekrardan felç olan bölgeyi kullanabilmektedir.

Felçli Köpek Tedavisi Nasıl Yapılır?

Tedavinin yapılabilmesi için ilk etapta minik dostlarımızın vücudu üzerinde tespitler yapılır. Lazer destekli tedavi yöntemlerimiz ile vücuttaki felç problemini çözebilmek mümkündür. Felçli köpek tedavisi sayesinde birçok minik dostumuz, tekrardan felç olan bölgeyi kullanarak mutlu olduğunu göstermiştir. Kliniğimizde periyodik olarak gerçekleştirilen uygulamalar, daha kısa sürede iyileşmelerine yardımcı olmaktadır. Elektrik akımları, masaj ve egzersizler vücuttaki kan dolaşımını sağlar. Tüm bunların yanı sıra kas ve kemik yapısı güçlenir. Tüm bunların gerçekleşmesi ve çeşitli tedavilerin uygulanması, felç olan bölgenin iyileşmesine sebebiyet verir. Bu sayede minik dostlarımız ve sahipleri sunduğumuz tedavi, uygulama, operasyon yöntemlerinden memnun kalarak; bizleri tercih etmenin keyfini yaşayarak hayatlarına devam ederler.

Kedi Yürüteç
Felçli Kedi Tedavisi
TOP