BLOG

Köpeklerde Felç

Köpeklerde Felç

Köpeklerin yaşadığı felç problemi, yaşamlarını sürdürme konusunda çeşitli problemler yaşamasına da sebebiyet vermektedir. Yaşamlarını ağrılı bir şekilde sürdürmek zorunda kalan köpeklerin, belli bölgeleri hissedememesi de görülebilir sorunlar arasında yer almaktadır. Felç olan bölgenin hareket edilmemesi, köpeğin rahat bir şekilde oturup kalkmasına da engel olmaktadır. Köpeklerde felç probleminin üstesinden gelebilmek için birçok tedavi yöntemi ve uygulama tarafımızca geliştirilmiştir. Tedavilerin ve uygulamaların köpeğin vücuduna iyi gelmesi, kas yapısını güçlendirmesi, kemik yapısına olumlu etkiler sunması, kan dolaşımını arttırması sunulan avantajlar arasında yer almaktadır. Bu sayede tedaviden olumlu sonuç alabilmek mümkün hale gelir. Yapılan tüm uygulamaların, verimli bir düzeyde olması sunduğumuz hizmet avantajları arasında yer almaktadır.

Felç probleminin üstesinden gelebilmek için elimizden gelen tüm çabayı ortaya koymaktayız. Ortopedik ve nörolojik operasyonlar da gerekli görüldüğü taktirde köpeklerde felç problemi için gerçekleştirilir. Yapılan tüm uygulamaların, operasyonların ve tedavilerin iyileşme sürecine aynı zamanda felçli bölgeye olumlu etki sunması; profesyonelliğimizi konuşturduğumuz alanlar arasında yer almaktadır.

Köpeklerde Felç Tedavisi

Köpeklerin yaşadığı felç problemleri, vücutlarında hareketsizliğe sebebiyet vermektedir. Hareketsizliğe sebebiyet vermesi, fazlasıyla rahatsız edicidir. Bu esnada gerekli görülen köpeklerde felç tedavisi, fiziksel tedavilerle birleştirilerek en iyi verim alınmasına yardımı olmaktadır. Fiziksel tedavilerin vücuda uygulanması ve uygulamalarla bu tedavinin desteklenmesi, alınabilecek verimi en üst düzeye ulaştırmaktadır. Alınabilecek verimin en üst düzeye ulaştırılması, tarafımızca mümkün hale getirildiğinden dolayı herhangi bir konuda problem yaşamak mümkün değildir. Köpeğin gün geçtikçe felçli olan bölgeyi hareket edebilmesi, izlenimlerle görülebilmektedir. Yavaşça ağrılardan kurtulmak, tedaviden verim alabilmek periyotlarla gerçekleştirdiğimiz uygulamalar sayesinde mümkün hale gelir. Yaptığımız tüm işlemler, köpeğin kas yapısına ve kan dolaşımına olumlu etkiler sunmakta; artık bu problemden kurtulmasına sebebiyet vermektedir.

Köpeklerde Kalça Çıkığı
Köpeklerde Diz Çıkığı
TOP