BLOG

Köpeklerde Kalça Çıkığı

Köpeklerde Kalça Çıkığı

Kalça çıkığını köpeklerde tedavi etmek amacıyla geliştirdiğimiz yöntemler, minik dostlarımızın acı çekmesini engellemekte ve oturup kalkma problemlerinden kurtulmalarına sebebiyet vermektedir. Hareket kısıtlaması yaşamamaları, hareket ettiklerinde ağrı çekmemeleri tarafımızca gerçekleştirilen tedaviler ve uygulamalar sayesinde mümkün hale gelmektedir. Köpeklerde kalça çıkığı tedavisi tarafımızca geliştirilen uygulamalarla desteklenmektedir. Tarafımızca geliştirilen uygulamalar sayesinde bölgenin tekrardan eski haline dönmesi ve ağrıların son bulması mümkün hale gelecektir. Kullanılamayan bölgenin tekrardan kullanılabilmesi, sunduğumuz avantajlar arasında yer almaktadır. Dıştan vücuda uygulanan soğuk – sıcak uygulamalar, masaj, elektrik akımı, egzersizler günlük periyotlarla gerçekleşmektedir. Bu sayede köpeklerin tekrardan hayata dönebilmesi ve fiziksel engelleri atlatması mümkün hale gelecektir. Fiziksel engellerin atlatılması için elimizden gelen ne varsa yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kalça çıkığının tedavi edilmesi, köpeklerin rahat bir şekilde hareket etmesine sebebiyet verecek aynı zamanda daha iyi bir şekilde yaşamından verim almasına yardımcı olacaktır. Köpeklerde kalça çıkığı fizik tedavilerle tarafımızca düzeltilmektedir. Bölgenin tedavisi, uygulamalarla desteklenmektedir. Uygulamalarla desteklendiğinde iyileşme süreci hızlanacak ve olumlu etkilenecektir.

Köpeklerde Kalça Çıkığı Tedavisi

Kalça çıkığının tedavi edilmesi için geliştirdiğimiz yöntemler ve tedaviler, %100 olumlu sonuç vermektedir. Olumlu sonuç vermesi, minik dostlarımızın dostlarını sevindiriyor. Köpeklerde kalça çıkığı eğer fazlasıyla kötü durumdaysa birkaç günlük kontrollerle birlikte bölgenin tekrardan sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi mümkün olacaktır. Tarafımızca geliştirilen yöntemler, tercih edilmemize sebebiyet vermekte ve minik dostlarımızın hayata tutunabilmelerin yardımcı olmaktadır. Eğer köpeğin yürüme esnasında problem yaşaması söz konusuysa, çeşitli egzersizler yaptırılacak ve köpeğin hantallaşması engellenecektir. Hantallaşmasını engelleyerek, daha iyi bir verim alabileceği yaşama kavuşması tarafımızca sağlanacaktır. Bu sayede minik dostlarımız yaşamdan kopmayacak ve tekrardan eski haline dönerek, özgür bir şekilde hareket edebilmenin keyfini çıkartacaktır.

Tekerlekli Kedi Arabası
Köpeklerde Felç
TOP